Ważne:

Złoto naszych szczypiornistów!

220x150_szczypiornisciW sobotę, 27 lutego odbył się turniej piłki ręcznej gmin zachodniego Mazowsza – Mazovia.

Nasi podkowiańscy szczypiorniści w pięknym stylu wygrali ten turniej zdobywając tym samym złoty puchar.

Podkowiańska drużyna chłopców w kategorii szkół gimnazjalnych, reprezentowana przez gimnazjalistów z Gimnazjum Św. Hieronima w pięknym stylu w finale pokonała pierwszą drużynę Michałowic.

Dodatkowo Mateusz Jaworski został uznany za najlepszego zawodnika turnieju, a Alan Gałecki został wybrany najlepszym bramkarzem.

Gratulujemy zawodnikom i trenerowi Arturowi Błażejakowi.

Drugie miejsce przypadło Michałowicom, trzecie Brwinowowi.

Organizatorem odbywającego się co rok Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Gimnazjalnych Mazovia CUP jest Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza Mazovia.

Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza powstało w lipcu 2004 r.

Barwy Gimnazjum św. Hieronima reprezentowali z klas trzecich: Andrzej Woźniak, Mikołaj Gedymin, Jan Ochędalski, Franciszek Tusiński, Jan Szumlak, Jerzy Piechowiak, Krzysztof Kowalski, Alan Gałecki (bramkarz) i z klas drugich: Mateusz Jaworski, Jan Magielski, Franciszek Mrzygłód i Kuba Popielarski (bramkarz).