Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Turniej Tenis10 na kortach w Brwinowie

Turniej Tenis10 na kortach w Brwinowie

Blisko czterdzieścioro dzieci wzięło udział w kolejnym turnieju Tenis10, który został rozegrany na kortach w Brwinowie w niedzielę 22 lutego. Bardzo się cieszymy, że w zawodach wzięło udział siedmioro dzieci, które uczęszczają na zajęcia minitenisa w Zespole Szkół w Podkowie Leśnej. Okazuje się, że także na szkolnych salach gimnastycznych można skutecznie uczyć grać w tenisa. W turnieju w Brwinowie zagrali: Ola Sobocińska, Zuzia Krzosek, Emilka Lach, Aliik i Arafat Jusupov, Leon Leduc i Lika Kuchaszvili, która zajęła trzecie miejsce w kategorii wewnątrzklubowej. Przywykliśmy już do tego, że na Żwirową przyjeżdża cała mazowiecka czołówka tenisowa i, że dobre wyniki osiągają nasi podopieczni, nie inaczej było i tym razem. Aż pięcioro zawodników KS „Tennis Life” znalazło się w pierwszych trójkach swoich kategorii wiekowych,

Bartek Olesiejuk i Oskar Rumak zajęli dwa pierwsze miejsca w kategorii niebieskiej (rocznik 2008-2010), Tymoteusz Mazgajski i Julia Pacocha zajęli drugie i trzecie miejsce w kategorii czerwonej (roczniki 2007), a wracający do zdrowia po długiej chorobie Damian Lewandowski był drugi w kategorii pomarańczowej. Serdecznie gratulujemy Jankowi Nowackiemu, który po raz drugi z rzędu wygrał kategorią czerwoną, a także Gabrysi Wdzięcznej i Kajetanowi Górze – zwycięzcom kategorii pomarańczowej.

Wyniki poszczególnych kategorii:
niebieska: I miejsce Bartosz Olesiejuk (KS „Tennis Life), II miejsce Oskar Rumak (KS „Tennis Life) III miejsce Paulina Piasecka,
czerwona: I miejsce Jan Nowacki, II miejsce Tymoteusz Mazgajski (KS „Tennis Life) , III miejsce Julia Pacocha (KS „Tennis Life),
pomarańczowa dziewczęta: I miejsce Gabrysia Wdzięczna, II miejsce Natalia Prolejko, III miejsce Wiktoria Chmielewska,
pomarańczowa chłopcy: I miejsce Kajetan Góra, II miejsce Damian Lewandowski (KS „Tennis Life), III miejsce Antoni Magielski,
kategoria czerwona wewnątrzklubowa: I miejsce Adam Grzybowski, II miejsce Bartosz Osówniak, III miejsce Lika Kuchaszvili.
Serdecznie dziękujemy sponsorom turnieju: firmom Fakro, Dawtona, Godan, a także wydawnictwom Bellona i REA-SJ, które ufundowały nagrody dla wszystkich uczestników niedzielnych zawodów.
Na kolejny turniej Tenis10 zapraszamy do Brwinowa 8 marca.