Ważne:
Strona Główna / Kultura / Kultura - Aktualności / Koncert zespołu T/Aboret “Zielnik pełen czułości”

Koncert zespołu T/Aboret “Zielnik pełen czułości”

W sobotę, 17 grudnia o godz. 18.00 Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na koncert zespołu T/Aboret, który odbędzie się w sali widowiskowej przy ul. Świerkowej 1.
Bilety: 40 zł (normalny), 30 zł (ulgowy – uczniowie, studenci do 26. r. ż., seniorzy 60+, posiadacze Podkowiańskiej Karty Mieszkańca). Info i rezerwacja: olga.zdybel@ckiopodkowa.pl, tel. 571 271 790.
Bilety dostępne na https://biletyna.pl/koncert/Koncert-zespolu-Taboret oraz w CKiIO przy Świerkowej 1. Miejsca nienumerowane.
T/Aboret to pobudzona źródłami, jazzem i muzyką świata opowieść snuta czterema różnymi głosami. Wywodząc się z odmiennych muzycznych światów wyrażają siebie w ethno jazzowych kompozycjach, improwizacjach, rytmicznych wariacjach. Polskie źródła, lecz język współczesny, miejski, zbudowany na szerokim dostępie do otaczającego świata.
Zespół ma koncie wydaną płytę o wdzięcznym tytule ”Cyjanotypia“, która jest swoistym zbiorem emocji i tematów jakie członkowie chcą przekazać swoim słuchaczom.
Dźwiękowe herbarium prowadzące odbiorcę przez świat roślin będących “odrobiną łąki odnalezionej i przeniesionej pomiędzy ulice ruchliwego miasta”.
Zagrają:
Natalia Czekała – fortepian, śpiew
Karolina Matuszkiewicz – śpiew, skrzypce, suka biłgorajska, fidel płocka, kemancze,
Maciej Szczyciński – kontrabas
Krzysztof Guzewicz – instrumenty perkusyjne

Sprawdź również

Śpiew to zdrowie – warsztaty śpiewu naturalnego

We wtorek 10 stycznia Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na pierwsze w 2023 roku …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content