Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Udany występ zawodników KS „Tennis Life” na kortach w Radomiu

Udany występ zawodników KS „Tennis Life” na kortach w Radomiu

Jurek Ohme zajął drugie miejsce w ogólnopolskim turnieju Tenis10 o Puchar Burmistrza Radomia (poziom zielony, roczniki 2002 i młodsi), który został rozegrany na kortach „RKT” Radom. Jeszcze lepiej spisał się nasz tenisista w grze deblowej, w której wspólnie z  Radosławem Wydrą ze Stalowej Woli zdobył złoty medal. Świetnie zagrała też Marysia Mierzejewska, która w kategorii dziewcząt zajęła czwarte miejsce.

Klub Sportowy „Tennis Life” był reprezentowany w Radomiu przez szóstkę zawodników: Marysię Mierzejewską, Julkę Sachajczuk, Jurka Ohme, Michała Jedynaka, Jasia Ginała i Michała Zbuckiego. Podopieczni  trenera Jarosława Gogacza po raz kolejny udowodnili,  że należą do ścisłej czołówki mazowieckich tenisistów.