Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Kolejne udane występy tenisistów Klubu Sportowego „Tennis Life”

Kolejne udane występy tenisistów Klubu Sportowego „Tennis Life”

Niespełna dziewięcioletni Jurek Ohme odniósł swoje trzecie z rzędu zwycięstwo turniejowe!  W zakończonych w ubiegłą niedzielę (tj. 25.03.2012 r.) zawodach z cyklu Tenis10 (poziom zielony, roczniki 2002), które zostały rozegrane na kortach Klubu Tenisowego „Radość 90” w Warszawie znowu był poza zasięgiem rywali.

Podopieczny trenera Jarosława Gogacza jest niepokonany na warszawskich kortach od grudnia ubiegłego roku kiedy wygrał na  „Warszawiance” turniej Tenis10 – poziom pomarańczowy. Dwa tygodnie temu nasz utalentowany „Krasnal” zwyciężył w turnieju Tenis10 na kortach Klubu Tenisowego „Orzeł” w Warszawie. Świetną formę sprzed tygodnia, trzecie miejsce w turnieju na „Orle”, potwierdziła też Marysia Mierzejewska. Nasza zawodniczka dotarła do 1/2 finału kategorii dziewcząt, w którym musiała niestety skreczować z powodu kontuzji dłoni. Uraz okazał się niegroźny i nasza tenisistka zagra z pewnością w kolejnym turnieju na kortach w Radomiu.