Ważne:

VIII Noc STO-nogi – 19.11.2022

W sobotę 19 listopada br. STO-noga Milanówek zaprasza na teren parku Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku (ul. Gołębia 1) na nocny bieg na dystansie otwartym. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00. Zapisy TUTAJ

Trasa biegu otwarta będzie przez 3 godziny. Biegacz, który pokona trasę największą ilość razy, wygrywa bieg. Taktyka biegu jest dowolna. Bieg zostanie „zaliczony” po pokonaniu jednej pełnej pętli. Pętle są liczone przez sędziów – ochotników wyznaczonych wśród niebiegnących sympatyków STO-nóg.

Jedna pętla o nawierzchni mieszanej to długość ok. 1,7 – 2 km. Bieg odbywa się przy skąpym oświetleniu, więc obowiązkowo każdy biegacz powinien posiadać czołówkę. W czasie biegu będzie można się zatrzymać, ogrzać przy ognisku, zjeść coś ciepłego i pobiec dalej.

Unikalna formuła biegu sprawia, że na jednej trasie, w tym samym czasie mogą spotkać się dzieci, osoby traktujące bieganie rekreacyjnie oraz osoby obdarzone talentem do biegania ekstremalnych dystansów. Takie spotkanie jest inspiracją do wytrwałych i systematycznych treningów.

Zachęcamy również do zapoznania się z Zasadami Biegu „Noc STO-nogi 

Do zobaczenia na trasie.

Źródło: www.sto-nogi.pl

Sprawdź również

Turniej Brydża Sportowego

27 września 2022 roku odbył się II Amatorski Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Miasta …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content