Ważne:
Strona Główna / Bez kategorii / Podkowiańska Karta Mieszkańca

Podkowiańska Karta Mieszkańca

Od 1 stycznia 2019 r. zacznie obowiązywać Podkowiańska Karta Mieszkańca. Będzie ona uprawniała do rabatów i zniżek znajdujących się w

WYKAZIE PARTNERÓW PROGRAMU

Kartę Mieszkańca mogą otrzymać mieszkańcy Podkowy Leśnej, którzy płacą podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Grodzisku Mazowieckim, a w zeznaniu podatkowym deklarują, że ich miejscem zamieszkania jest Miasto Podkowa Leśna. W tym celu należy złożyć wniosek o wydanie Podkowiańskiej Karty Mieszkańca. Kartę Mieszkańca będą mogli otrzymać także członkowie ich rodzin w wieku do 18 roku życia, a w przypadku osób uczących się – do 26 roku życia. Każdy z członków rodziny będzie posiadał swoją spersonalizowaną kartę – ze swoim zdjęciem oraz imieniem i nazwiskiem, numerem karty oraz datą ważności. Karta będzie wydawana niezależnie od osiąganych dochodów.
W imieniu osoby do 18 roku życia wniosek składa rodzic lub opiekun prawny.
W celu otrzymania karty należy złożyć wniosek o wydanie, codziennie w godzinach pracy UM, odbiór i wydawanie kart w poniedziałki w godz. 10.00 – 18.00.

Do programu będą mogli przystąpić przedsiębiorcy, właściciele sklepów i inni, oferując mieszkańcom dodatkowe upusty i rabaty. Lista korzyści wynikająca z posiadania Podkowiańskiej Karty Mieszkańca będzie na bieżąco aktualizowana i mamy nadzieję, że będzie się stale powiększać.

Celem wprowadzenia programu jest ułatwienie dostępu do usług publicznych. Każdy, kto będzie posiadał kartę, będzie mógł skorzystać z rabatów i zniżek. Miasto Podkowa Leśna chce w ten sposób docenić mieszkańców, którzy płacą podatki na jej terenie.

Sprawdź również

NSP 2021 – tłumacz migowy

Dla osób głuchych i słabosłyszących, potrzebujących pomocy w wypełnieniu formularza spisowego w Narodowym Spisie Powszechnym …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content