Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / MISTRZOSTWA POWIATU W PODKOWIE LEŚNEJ

MISTRZOSTWA POWIATU W PODKOWIE LEŚNEJ

W Zespole Szkół Samorządowych odbyły się kolejne zawody rangi mistrzostw powiatu.

15 i 16 listopada rozegrane zostały turnieje koszykówki, odpowiednio dziewcząt i chłopców w kategorii szkół gimnazjalnych. Reprezentacja dziewcząt ZSS zajęła miejsce czwarte. Natomiast w rozgrywkach chłopców po srebrne medale sięgnęli uczniowie Gimnazjum im. Św Hieronima, drużyna ZSS zajęła piąte miejsce.

To były pierwsze, ale nie ostatnie zawody tej rangi w naszej szkole. Pod koniec pierwszego kwartału 2017 roku rozegrane zostaną turnieje w piłkę ręczną chłopców Szkół Podstawowych i Gimnazjum.