Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Mistrzostwo Warszawy dla Klubu Sportowego „TENNIS LIFE” – wielkie zwycięstwo zawodników z Brwinowa i uczniów podkowiańskich szkół!

Mistrzostwo Warszawy dla Klubu Sportowego „TENNIS LIFE” – wielkie zwycięstwo zawodników z Brwinowa i uczniów podkowiańskich szkół!

W zawodach rozegranych na kortach UKT Radość 90 znakomicie zaprezentowali się nasi zawodnicy, którzy wygrali w singlu i deblu. Jurek Ohme i Michał Jedynak to uczniowie dwóch podkowiańskich szkół podstawowych.
W ubiegłym tygodniu nasi zawodnicy wystartowali w ostatnim w kalendarzu letnim turnieju „Mistrzostwa Warszawy”, w kategorii Skrzatów. Zawody zorganizowane przez UKT Radość 90 należą do cyklu rozgrywek WOM (Warszawskiej Olimpiady Młodzieży). Zawodnicy trenera Jarosława Gogacza: Michał Jedynak, Antek Niedziela i Jurek Ohme wywalczyli dwa pierwsze miejsca, w grze pojedynczej i podwójnej. W singlu Jurek Ohme pokonał o dwa lata starszego Pawła Świderskiego, reprezentanta warszawskiego klubu De-Ski, uzyskując wynik 6/3; 6/2. W deblu Michał Jedynak i Jurek Ohme (uczniowie podkowiańskich szkół podstawowych) pokonali parę Jakub Grabczan ( De-Ski) i Jan Magielski ( Matchpoint Komorów) z wynikiem 6/1; 3/6; 10/7. Cała grupa spisała się na medal! Po zakończeniu sezonu letniego zawodnicy zaczęli przygotowania do Mistrzostw Polski, które odbędą 13.01.2014 r. w największym w Polsce ”Centrum Tenisowym Sobota” w Rokietnicy pod Poznaniem.