Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Julia Pacocha wygrała turniej Tenis10 na kortach w Brwinowie

Julia Pacocha wygrała turniej Tenis10 na kortach w Brwinowie

220x150_cPrawie trzydzieścioro dzieci w wieku od 6 do 9 lat walczyło w kolejnym turnieju Tenis10, który zorganizowaliśmy na kortach w Brwinowie 21 lutego. Tym razem rozegraliśmy dwie kategorie wiekowe: czerwoną ( dzieci z rocznika 2008 i młodsze) i pomarańczową (rocznik 2007).

Nasz klub reprezentowało pięcioro zawodników: Julka Pacocha, Tymek Mazgajski,Fabian Zawadzki, Igor Huryń i Jeremi Mihułka.

Świetną formę potwierdziła Julka Pacocha, która zajęła trzecie miejsce w kategorii czerwonej i zwyciężyła w kategorii pomarańczowej. To dla Julki pierwsze w życiu zwycięstwo w tej kategorii wiekowej.

Drugie miejsce zajęła Maja Wróbel (NST), a trzecie Julia Szary (NST).

W kategorii pomarańczowej programu Tenis10 dzieci rozgrywają swoje mecze na korcie niewiele mniejszym od pełnowymiarowego.

Bardzo dobrze zaprezentował się też inny nasz zawodnik. Jeremi Mihułka zajął trzecie miejsce w kategorii czerwonej chłopców.

Pierwsze miejsce przypadło Juliuszowi Stańczykowi (MKT Łódź), który w finale pokonał Igora Piaska (RKT „Return” Radom).

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Zuzia Zembrzuska (NST), drugie miejsce zajęła Michalina Sobol (RKT „Return” Radom).

W kategorii pomarańczowej chłopców zdecydowane zwycięstwo odniósł Jakub Januchowski (NST), który w finale pokonał Huberta Plenkiewicza (RKT „Return” Radom). Trzecie miejsce zajął Alex Freestone, także zawodnik Return Radom.

Na kortach w Brwinowie ponownie mogliśmy oglądać zdolnych zawodników z kilku mazowieckich klubów, mieliśmy też gości z Łodzi i Bełchatowa.

Sponsorem turnieju była firma Dawtona.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy sponsorowi i zapraszamy do Brwinowa na kolejny turniej, który odbędzie się 20 marca.